Project Description

Lazer Epilasyon Nedir?

fr

Lazer epilasyon, istenmeyen kıl köklerinin lazer ışınlarını kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulana lazer ışını, kıla renginin veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Tüylerin kökleri işlevini bir seferde kaybetmez.

Bu sebeple işlemin tekrarlanması gerekir. İşlemin kaç kez tekrar edeceği tüylerinizin yapısına göre ve uygun aralıklarla belirlenir. Lazer işlemlerine başlayabilmek için o bölgedeki tüyleri bir süre kökten almadan beklemek gerekir. İşleme başlamak için tüylerin uzun olmaları gerekmez, köklerin tüy çıkarmış olması yeterlidir. Yüz, ense , boyun, kol, koltuk altı, bacak, kalça, sırt, göbek, omuzlar ve bel bölgelerinin yanı sıra göğüs ve bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla uygulanabilir.

Neden?

fr

Kurtulun

İstenmeyen tüylerden kurtulun ve özgürce yaşayın.

FDA Onaylı

Aris Manisa Luxe’nin kullandığı son teknoloji FDA onaylı cihazları keşfedin.

Uzman Desteği

Aris Manisa Luxe’nin tüm uzmanlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Acısız

Artık ağda, epilatör ve jilet gibi acılı araçlarınızı kenara bırakın.

Kalıcı

Tüylerin yeniden uzama ve görünme riskini ortadan kaldırın.

Memnuniyet

Binlerce müşteri memnuniyeti yorumunu ve videoları Google ve Instagram üzerinden görebilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Güzellik Merkezi

fr
img_makeover

Değer Verir

customer

Dinler

apparel_design_rev

Tarzını Yansıtır

Aris Manisa Luxe’nin ayrıcalıklarla dolu güzellik dünyasını keşfetmek için ücretsiz ön görüşme ve deneme seanslarını deneyin.

Aklınıza takılan tüm sorular için web sitemizin “iletişim” bölümünden bize ulaşabilir ya da aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.

Kadınların Tercihi

fr