Project Description

Neden Cilt Bakımı?

ZARAFET DETAYLARDA SAKLI

Cilt bakımı, dermokozmetik ürünlerle yapılan, cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenleri arındırmaya yönelik işlemlerden oluşmaktadır. Cilt bakımı uygulamasında öncelikle, cilt analizi ile cilt ihtiyaçlarının belirlenmesi sağlanır. Cilt yağ, makyaj artıkları vs. etkenlerden temizlenerek bitkisel peeling için sağlıklı bir ortam oluşturulur. Bitkisel dermokozmetik ürünlerle hafif bir soyma işlemiyle cilt ölü hücrelerden arındırılır. Buhar terapi ile cildin gözeneklerinin açılması ve cildin yumuşaması sağlanır. Siyah nokta ve yağ butonlarının ciltten uzaklaştırılmasından sonra cilde yüksek frekans verilerek derin dezenfeksiyon uygulanır. Nemlendirici ve besleyici bakım maskesi ile cilt bakımı işlemi sonlandırılır. Süreç içerisinde ihtiyaç duyulması durumunda cildin yapısına göre ek bakım ve tedavi işlemleri yapılabilmektedir.

Ağrı ve Acı Oluyor Mu?

ARİS MANİSA BİLGİLENDİRİYOR

Hiçbir acı ya da ağrı söz konusu değildir. Ciltteki tahrişten dolayı bir müddet yanma hissi olabilir ancak Aris Manisa LUXE uzmanlarının size verdiği besleyici ve koruyucu kremlerle tahriş çok kısa sürede gidecektir.

Hangi Ürünler İyi?

ARİS MANİSA BİLGİLENDİRİYOR

Cilt bakımı sırasında kullanmanız gereken ürünler, tonikler, temizleyiciler güzellik uzmanları tarafından size tavsiye edilecektir. Cilt bakımı ve cildinizin duruluğu için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Derinlemesine Bakım

fr

Cildin derinlerine işleyen kir, yağ ve makyaj kalıntıları zamanla cildi matlaştırır, nefes almasını engeller. Bunun sonucunda da leke ve kırışıklık oluşumuna yol açar. Kozmetik amaçlı hazırlanmış yüz maskeleri cildin derinine nüfuz edemediği için, deri alt tabakasında kir ve yağ birikimi devam eder.

Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Aris Manisa LUXE üstün teknoloji ve uzman ekibe sahiptir. Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemle işlemler sürmektedir.

Kadınların Tercihi

fr

Değer Verir

Aris Manisa Luxe’nin ayrıcalıklarla dolu güzellik dünyasını keşfetmek için ücretsiz ön görüşme ve deneme seanslarını deneyin.

Dinler

Aklınıza takılan tüm sorular için web sitemizin “iletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tarzını Yansıtır

Aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Güzellik Merkezi