Project Description

Bölgesel zayıflama; Vücudun belli bölgelerinde bulunan fazla yağları yakmak için kullanılan uygulamadır. Fazla kilosu bulunan kişiler hemen zayıflamak ister.

Bu doğrultuda teknolojik cihazlar kullanarak vücutta bulunan fazla yağ tabakalarından kurtulmak mümkündür. Bölgesel zayıflama daha çok basen, göbek, kol ve bacaklarda hedeflenir. Fazla kilosu olmayan kişiler vücudun belli bölgelerinde biriken fazla yağlardan kurtulmak amacıyla bölgesel zayıflama yöntemlerini tercih ediyor. Bölgesel zayıflamada dikkat edilen beslenme alışkanlıklarının dışında yeni geliştirilmiş teknolojik cihazlardan ve ürünlerden de yararlanmak mümkündür. Bu doğrultuda kliniğimizde kullandığımız birbirinden özel ileri düzey seviye sahip cihazlarla zayıflama konusunda etkili sonuçlara imza atıyoruz.

Göbek bölgesinde yağlanma daha hızlıdır. Özellikle yapılan doğum sayısı ve yaşın ilerlemesi ile hem yağlanma hem de göbekte sarkmalar meydana gelir. Göbekte oluşan yağları eritmek amacıyla egzersiz yapılabileceği gibi teknolojik yeniliklerden de yararlanılabilir. Bu doğrusu da kullanılacak Liposuction, soğuk lipoliz, BP serum ve mezoterapi gibi yöntemler bulunur.