Ezgi Doğan

ARİS’LERİN YÖNETİCİSİ

Ankara ve Türkiye’de pek çok şubesi bulunan Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi, 2010 yılından beri profesyonel kalitede hizmet sunuyor.

Türkiye’de yaklaşık 70 şubesiyle güzellik merkezi alanında en kapsamlı ve kurumsal hizmeti sunmaya devam eden Aris Güzellik Merkezi, görünümüne dikkat eden kadınların bir numaralı adresi oldu. Dolayısıyla binlerce kişi de bu başarılı girişimleri ile dikkatleri üzerine çeken Ezgi Doğan kimdir?

Ankara ve Türkiye’de pek çok şubesi bulunan Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi, 2010 yılından beri profesyonel kalitede hizmet sunuyor. Yıllar geçtikçe alanında markalaşan firma, özellikle cilt bakımı ve güzellik denilince kadınların aklına gelen ilk markalardan biri olmasıyla biliniyor. Hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem sayesinde cildini profesyonellere emanet etmek isteyenlerin tercihi

Güzellik sektörünün en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ezgi Doğan 1989 yılında Ağrı’da doğmuştur. Aris Güzellik Merkezi yöneticisidir. 2010 yılından beri bu sektörde faaliyet gösteren Aris Güzellik Merkezi, Türkiye’de yaklaşık 70 şubesi ile bu alanda kurumsal kalitede hizmet veriyor. Fatma Sayan ve Ezgi Doğan’ın sahipliğini yaptığı Aris Güzellik Merkezi’nin Ankara’daki Çukurambar şubesi de büyük ilgi görüyor.

Ankara ve Türkiye’de pek çok şubesi bulunan Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi, 2010 yılından beri profesyonel kalitede hizmet sunuyor. Yıllar geçtikçe alanında markalaşan firma, özellikle cilt bakımı ve güzellik denilince kadınların aklına gelen ilk markalardan biri olmasıyla biliniyor. Hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem sayesinde cildini profesyonellere emanet etmek isteyenlerin tercihi.

Güncel Kampanyalar

KAMPANYALARDAN ANLIK HABERDAR OLUN

INSTAGRAM